Vizyon & Misyonumuz

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında hizmet veren ve yeniliklere öncülük eden bir şirket olarak, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu doğru bir büyüme ile yol alıyor, içinde bulunduğumuz toplumun kalkınması ve refahına katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Müşterilerilerimize istedikleri tatili en uygun fiyatlarla sunarak tatil deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarını sağlıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLI ve BUTİK HİZMET

Tüm müşterilerimiz kendilerine özel atanan uzman müşteri temsilcileri ile seyahat planlarını yapar ve butik hizmet alır. Müşterilerimiz bizi her aradıklarında kendilerine daha önceden özel olarak atanan müşteri temsilcisi ile görüşür, tüm özel talep ve kişisel tercihleri doğrultusunda hizmet alırlar bu sayede müşteri ihtiyaçlarına çok daha hızlı yanıt verebiliriz.

YENİLİKÇİ

Sektörde yenilikçi çözümler üreterek, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Uçak + Transfer + Konaklama paketlerini tek seferde satın alarak, eksiksiz bir tatil planı oluşturuyor ve sizleri bilgilendiriyoruz.

GÜVENİLİR

Sizin için en güvenli alt yapıyı kurabilmek için, SSL Sertifikaları, 3D Secure güvenlik koruması ve 30’dan fazla kredi kartı sahteciliği koruma filtreleri ile birlikte TatilSitesi.com markası ile güvendesiniz.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde topluma faydalı olabilmek adına ahlaki değerlerimizi en üst düzeyde tutup müşterilerimizin tatil deneyimlerini en iyi şekilde yaşamaları için tamamen etik değerler ön planda tutularak tüm satış sürecini ve seyahat planlamalarını gerçekleştiriyoruz.

Geleceğimiz için;
  • Hizmette verimlilik ve kaliteyi sürekli kılmalıyız,
  • Müşterilerimize en uygun fiyat koşullarında hizmet vermeliyiz,
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek, her zaman en iyiye sahip olabilmek için çalışmalıyız,
  • Türkiye’nin sayılı seyahat acentalarından biri olmak, uzun vadeli mutlu müşteriler edinerek turizmin her alt dalı için hizmet vermeliyiz
Scroll to Top